Sada je: 22 stu 2017, 23:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00

Stranica: 5/6. [ 88 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Teh. telekomunikacijskog prometa 2
PostPostano: 16 ožu 2011, 14:47 

Ja sam čuo od kolega koji su to položili da se treba spremati izključivo iz one njezine skripte.
Skripta ima nekih stotinjak stranica i imaš ju u kopiraoni. Iz nje može doči bilo kaj na ispitu...

PostPostano: 27 ožu 2011, 19:29 

ok ako je ta informacija točna,..no treba malo i zadatke provježbati...

Zadnja izmjena: Stewie; 04 srp 2011, 11:00; ukupno mijenjano 1 put/a.
Reason: Obrisano nepotrebno citiranje.

PostPostano: 27 ožu 2011, 21:59 

Ovo kaj sam rekao je u vezi teorije. Što se tiče zadataka, obavezno se mora riješiti
jedan zadatak na pismenom za prolaz...

PostPostano: 17 lip 2011, 08:25 

Treba seminar. Prijavljuješ ga na e-studentu a temu odabireš sam. Imaš popis tema na linku dolje kod Tinnka.

PostPostano: 20 lip 2011, 16:06 

Da li ima netko pitanja sa zadnjeg roka?
I da li se može doći na rok s prijavnicom?

PostPostano: 24 lip 2011, 07:24 

jel ima tko kakav seminar?

Zadnja izmjena: Stewie; 04 srp 2011, 11:07; ukupno mijenjano 1 put/a.
Reason: Obrisan caps lock.

PostPostano: 04 srp 2011, 09:15 

Kolege ako je netko već izlazio na ispit zadnjih par rokova neka slobodno podijeli pitanja i zadatke koje je dobio. :) hvala!

PostPostano: 07 srp 2011, 21:11 

stari sam student pa sam eto prvi put slala seminarski rad preko e-studenta. 2 put sam ga morala prepravljat i sad je odobren ali imam napomenu da krivo navodim literaturu i kod potpisa je crveni križić. Da li seminarski rad bude elektronički potpisan kad dođem po potpis ili moram ponovno mijenjat rad tj. ispraviti navođenje literature?
Možda je glupo pitanje ali eto, malo sam mutava nakon par godina pauze od faksa.

Hvala na pomoći

PostPostano: 08 srp 2011, 09:06 

Ja sam kad mi je konačno odobrila seminar (nakon 4. puta) otišao kod nje po potpis...
Sad neznam zašto ti je stavljala napomenu a onda odobrila seminar... Ja bi otišao kod nje na
konzultacije po potpis, a prepravljeni seminar uzeo za svaki slučaj sa sobom na USB-u...

PostPostano: 25 srp 2011, 23:16 

...znam da kasnim ali evo nadam se da ću biti od pomoci...
...za djevojku gore koja je rekla da ima iksić kod potpisa, to ti nema veza imao sam ga i ja, došao na pismeni i usmeni, prošao i odma dobio žig za seminar na usmenom...
...za one koji nemaju seminar, nemojte se ni truditi ići na pismeni, jer i ako prođete cim vidi na usmenom da nemate seminar samo vas pošalje doma...
...ako želite proc ove ispite ne morate sve uciti na pamet, ima knjiga, 5 skripti, ono ma previše teorije, pa nije ovo pravni fakultet ili ti rimsko pravo, a još manje logike ima u ovoj knjizi i skriptama :lol: ...
...ako ima puno korisnika koji koriste ovaj forum, a koji nisu položili tk2 ili tk1, javite se, dati ću vam savjete kako proci te ispite, za tk2 cu cak i dati popis svih zadataka koji dolaze na ispite, ima ih nekih 30-40, i svi su naravno riješeni, samo ih sve riješite par puta u bilježnici i skužit cete, nema šanse da neki zadatak necete moci proc...
...sto se tice teorije za tk2, uf ne znam koliko se ovdje to puta ponavljalo, kao šta vidite vrti se nekih 20-30 uvijek istih pitanja(za sada), to naucite i teoriju znate dovoljno za prolaz, zadaci su vam 4 boda i jos vam treba 2 boda od teorije(od 8 mogucih), na svakom roku ce vam doci najmanje 3 od 5 iz teorije od tih 30, a nekad i svih 5, ako ne znate kojih su to 30, javite mi sve cu vam napisati...
...sta se tice usmenog, vrijedi pravilo, NEMOJTE SAMO ŠUTJETI, meni je na usmenom na papiricu došlo 3 pitanja, od kojih sam jedan znao full, jedan nisam imao pojma, a jedan sam znao napola, da sam samo šutio pao bi ko kruška sa grane, ali ja nisam imao srece na usmenom, najcesce ce vam doc pitanja iz onih 30 koje sam vam rekao...
...sto se tice tk1, ne znam jeli se što promijenilo, ali je isto bilo 30 pitanja u pitanju, imao sam ih zapisanih u bilježnici ali sam je brijem nekom dao, ima više vrsta zadataka nego u tk2, ali su svi iz zbirke(navodno)...
...jedna fora je uvijek palila, ali sad malo teže prolazi jer je vrlo malo dobrih i inteligentnih studenata ostalo :lol: , ako slucajno padnete, odite na usmeni, porazgovarajte sa ekipom koja je prošla, koaj ceka usmeni, imaju sve skripte sa sobom, iskopirajte skripte, pitajte za teoriju i pitanja koju niste sigurni, ali budite korektni i pitajte ih nakon šta izađu iz ureda, pogotovo ako su prošli onda su dobre volje pa ce vam i dati skripte...
...i još jedna stvar tk2 sam ucio 3 dana, nedjelja, ponedjeljak i utorak, zajedno sa zadacima, dobio sam 4...
...a ništa ljudi uživajte u ljetu, javite se ispod ako vam kako mogu pomoći...

PostPostano: 29 ruj 2011, 13:59 

Jel zna netko kada ce biti predavanje iz TK 2 ?....za izvanredne?

hvala

PostPostano: 02 pro 2011, 09:58 

Evo kolege, riješio sam se i tog zadnjeg ispita nakon 30-ak mjeseci apstinencije, sve inf. sa foruma su mi puno pomogle, hvala onima koji su to postali, a samo da navedem pitanja sa zadnjeg roka 23.11.:

Pismeni: Multiplexiranje kroz generacije mobilnih sustava i kapacitet obzirom na broj mogućih kanala, brzine podatkovnog prijenosa
Uzorak ponavljanja iste frekvencije kod ćelijskih sustava (k)
Jitter
Na zaokruživanje IP i odnos prioriteta na čekanje u redovima posluživanja
Zadatak jedan riješio , kombinacija sa različitim načinima posluživanja, deterministička umjesto eksp. razdiobe, iz ćelijskog nisam ni pokušavao, tako da ne znam
Usmeni: TCP i UDP
Višerazinski model evaluacije prometa
ADSL principi modulacije

Pozz! I svima vam želim da to privedete do diplomskog!

PostPostano: 05 pro 2011, 11:35 

kolega mozes postat odgovore ili gdje se nalaze u skripti? hvala

PostPostano: 21 pro 2011, 15:47 

tazdevilka je napisao/la:
kolega mozes postat odgovore ili gdje se nalaze u skripti? hvala

koliko je proslo ljudi na usmenom sa zadnjeg roka 17.12. ?

PostPostano: 05 vel 2012, 23:20 

1.Objasnite tehnike multipleksiranja kod mobilnih radijskih sustava kroz generacije i objasnite:
- utjecaj pojedine tehnike na kapcitet sustava izražen brojem korisnika koji sustav može poslužiti
- utjecaj pojedine tehnike na brzinu prijenosa i propusnost
2. nacin povecenja kapaciteta mobilne mreze

jel zna mozda tko odg na ova 2 pitanja?? Molim vas!!

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
 Stranica: 5/6. [ 88 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: