Sada je: 22 stu 2017, 23:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00

Stranica: 1/1. [ 10 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Sve o kontroli letenja
PostPostano: 30 lip 2007, 00:42 

Zanima me sve o kontroli letenja! :D
Od lječničkog, koliko ljudi otprilike upada po godini, koliko se prijavljuje godišnje (okvirno), kakve su mogućnosti zapošljavanja ovdje kod nas, kolike su plaće (početne i one kasnije sa ikustvom)....itd.
Puno hvala! :D

Naslov:
PostPostano: 03 srp 2007, 17:33 

Sve 5, to saznaš na referadi, al posao nemreš dobiti ak nemaš Boga za brata, plaće 10000 - 20000 kn!

Tak da ono za posao je problem!

Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva pod pritiskom u cilindar motora s unutrašnjim sagorijevanjem, turbofolk je gorenje naroda, svako pospješivanje tog sagorijevanja je turbofolk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa.

Naslov:
PostPostano: 03 srp 2007, 20:11 

Hvala...

Naslov:
PostPostano: 09 srp 2007, 11:40 

Jel zna netko kaj je na usmenom iz engleskog kad se polaze prijemni??

Naslov: Re: Sve o kontroli letenja
PostPostano: 18 tra 2010, 20:48 

Ovako zanima me koliko traje ovaj fax???? :oops:

PostPostano: 18 tra 2010, 22:21 

Kao i svi ostali po Bolonjskom procesu, 3 godine

PostPostano: 05 svi 2010, 11:26 

Ja spremam na kontorlu leta.. Evo za 2 tjedan idem na ljecnicki u dubravu.. Jel ce se ipak poslje zavrsenog fakas trebat ic na natjecaj onaj? pa ona u njemacku? Razg sam s ljudima s faksa i rekli su da nikad nisu culi za taj natjecaj nego samo dok zavrisis faks da imas poso sigurno.. moze mi ko kaj rec o tome?

PostPostano: 14 svi 2010, 18:39 

djolee je napisao/la:
Ja spremam na kontorlu leta.. Evo za 2 tjedan idem na ljecnicki u dubravu.. Jel ce se ipak poslje zavrsenog fakas trebat ic na natjecaj onaj? pa ona u njemacku? Razg sam s ljudima s faksa i rekli su da nikad nisu culi za taj natjecaj nego samo dok zavrisis faks da imas poso sigurno.. moze mi ko kaj rec o tome?

HAHAHA, ma koja ti je to budala rekla!!! Idi na natječaj a okani se ćorava posla, fakultet ništa ne obećava a kamoli taj posao, možeš si obrisati guzicu s tom diplomom.... ja je imam pa ništa od posla ako ne prođeš natječaj u hkzp-u... raspitaj se malo bolje. :) pozz i sretno!!

PostPostano: 16 svi 2010, 10:07 

[quote]HAHAHA, ma koja ti je to budala rekla!!! Idi na natječaj a okani se ćorava posla, fakultet ništa ne obećava a kamoli taj posao, možeš si obrisati guzicu s tom diplomom.... ja je imam pa ništa od posla ako ne prođeš natječaj u hkzp-u... raspitaj se malo bolje. pozz i sretno!!/quote]

aaaa zakaj onda opce postoji fakultet? ne kuzim.. tu nekaj nije normalno.. postoji fakultet al ne mozes nac poso..

prije par mjeseci je bio "sajam" fakulteta u zg, ugl. za maturante samo.. I ja dodem tam odem na stand od prometnog fakulteta i pitam covjeka u vezi kontrole leta.On meni kaze da poslje zavrsenog faksa imam siguran posao, da on nikad nije cuo za nikakav natjeca i odlazak u Njem...

Ja sam skroz zbunjen.. Kaj da radim sad? ://

PostPostano: 17 svi 2010, 10:57 

djolee je napisao/la:
prije par mjeseci je bio "sajam" fakulteta u zg, ugl. za maturante samo.. I ja dodem tam odem na stand od prometnog fakulteta i pitam covjeka u vezi kontrole leta.On meni kaze da poslje zavrsenog faksa imam siguran posao, da on nikad nije cuo za nikakav natjeca i odlazak u Njem...

Lagao te...

Kada završiš taj smjer na FPZ-u imaš jednu manju prednost pred ostalim koji se prijave na natječaj. Poslije na simulatoru ti skinu par bodova jer ti to kao već znaš...
Svejedno, ja ti preporučujem da ipak završiš taj fucks, jer ipak to i nije toliko beskorisno, a da se na natječaj prijaviš nakon što taj smjer završiš.

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
 Stranica: 1/1. [ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: