Sada je: 22 stu 2017, 22:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00

Stranica: 2/2. [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: to vam je istina
PostPostano: 16 vel 2007, 18:37 

Pacho je napisao/la:
bija tamo, pisa testove, naravno, nisan proša. To nije za nas obične smrtnike, to je za one mamine i tatine sinove koji daju debele kuverte

to vam je ljudi istina ni paco tamo bio jedini bilo nas je 8 iz jednog razreda i nitko nije prošao. malo mi je to sumljivo da od cca 40 ljudi prođe samo njih 4 o ostale odj... te im ne žele niti pokazati testove ili barem koji sam na listi. ali život gre dalje.. :twisted: :evil: :arrow:

Naslov: Re: to vam je istina
PostPostano: 16 vel 2007, 21:01 

irovac je napisao/la:
Pacho je napisao/la:
bija tamo, pisa testove, naravno, nisan proša. To nije za nas obične smrtnike, to je za one mamine i tatine sinove koji daju debele kuverte

to vam je ljudi istina ni paco tamo bio jedini bilo nas je 8 iz jednog razreda i nitko nije prošao. malo mi je to sumljivo da od cca 40 ljudi prođe samo njih 4 o ostale odj... te im ne žele niti pokazati testove ili barem koji sam na listi. ali život gre dalje.. :twisted: :evil: :arrow:

POGLEDAJ SI MALO STRANICE OD EUROCONTROL-a, NITI TAMO NIJE NIŠTA BOLJA STATISTIKA PROLAZNOSTI, TO JE JEDNOSTAVNO TAKO.

Naslov: Re: to vam je istina
PostPostano: 18 vel 2007, 17:06 

ATCPL je napisao/la:
irovac je napisao/la:
Pacho je napisao/la:

POGLEDAJ SI MALO STRANICE OD EUROCONTROL-a, NITI TAMO NIJE NIŠTA BOLJA STATISTIKA PROLAZNOSTI, TO JE JEDNOSTAVNO TAKO.[/quote

ah što mi tu možemo. bilo je što je bilo idemo dalje. ali to baš nije jednostavno proči te testove je komplicirano. :D :P :wink:

Naslov:
PostPostano: 18 ožu 2007, 04:17 

vidim da ljudi puno seru bez imalo pojma o onome sto se dogodilo tamo, ja sam jedan od cetvorice sto je proslo, ukupno je ispunilo njihove uvjete nas osam. 5 studenata i 3 maturanta, i izgleda da necemo dobiti stipendiju nego idemo na specijalizaciju u langen u 9mjesecu(traje 8mjeseci). sto se tice ispita i potplacivanja itd, mozete reci sto hocete ali cini mi se da to uglavnom progovara povrijedjeni ego, anyway, istiti su bili uredu, tko nezna engleski savrseno nije mogao proci, bilo je jos nesto malo zajebancije u testu za IQ i psihotest ali nista sto prosjecan covijek nebi mogao svladati. moje misljenje je da su svi pali na testu iz eng. u drugom krugu, gdje je bilo nas 4 imali smo jos testiranja, simulator i intervju sa njemicom(tako da ako se netko slucajno provukao engleski ovdje bi ga dokrajcili). simulator nije bio toliko vazan a ni bitan, to se sve da nauciti. na kraju je otpao jos jedan maturant i od 14studenata, cini mi, sto je proslo prvi krug ostalo je 5, tako da je nas 8 islo na ljecnicki, svi su prosli bez problema. BTW taj neki lik sto ti je rekao da je samo on dobio ljecnicki za 2 godine sere jer to vrijedi 2godine svima a ne samo njemu(za kontrolu leta), pilotima samo godinu. ako ima pitanja slobodno pucajte, e da i ja sam iz zadra :)

Naslov:
PostPostano: 18 ožu 2007, 16:35 

lwa je napisao/la:
vidim da ljudi puno seru bez imalo pojma o onome sto se dogodilo tamo, ja sam jedan od cetvorice sto je proslo, ukupno je ispunilo njihove uvjete nas osam. 5 studenata i 3 maturanta, i izgleda da necemo dobiti stipendiju nego idemo na specijalizaciju u langen u 9mjesecu(traje 8mjeseci). sto se tice ispita i potplacivanja itd, mozete reci sto hocete ali cini mi se da to uglavnom progovara povrijedjeni ego, anyway, istiti su bili uredu, tko nezna engleski savrseno nije mogao proci, bilo je jos nesto malo zajebancije u testu za IQ i psihotest ali nista sto prosjecan covijek nebi mogao svladati. moje misljenje je da su svi pali na testu iz eng. u drugom krugu, gdje je bilo nas 4 imali smo jos testiranja, simulator i intervju sa njemicom(tako da ako se netko slucajno provukao engleski ovdje bi ga dokrajcili). simulator nije bio toliko vazan a ni bitan, to se sve da nauciti. na kraju je otpao jos jedan maturant i od 14studenata, cini mi, sto je proslo prvi krug ostalo je 5, tako da je nas 8 islo na ljecnicki, svi su prosli bez problema. BTW taj neki lik sto ti je rekao da je samo on dobio ljecnicki za 2 godine sere jer to vrijedi 2godine svima a ne samo njemu(za kontrolu leta), pilotima samo godinu. ako ima pitanja slobodno pucajte, e da i ja sam iz zadra :)

Svaka čast skidam kapu :wink:
Ali taj engl nije bio toliko težak samo se ljutim šta nam nisu barem pokazali testove. A što se tiče švabice nadam se da je nikad više neču vidjeti ni čuti jer bilo bilo je...............no.
UŽIVAJTE U NJEMAČKOJ
POZDRAV IZ ZADRA :P :lol: :o

Naslov:
PostPostano: 18 ožu 2007, 19:12 

Tko je sve prošao sa faksa?

Naslov:
PostPostano: 19 ožu 2007, 16:47 

jos jedna zenska iz zadra studira promet, zove se ivana cini mi se. a nemogu se sjetiti svih, belošević, stanić, augustinović i još jedan lik kojeg se nemogu sjetiti, znam da se zove nikica i cinim i se da isto ide na promet 3 god

btw, hvala na cestitkama :)
a sto se tice te njemice, ona je profesionalno pomaknuta(luda) hehe

Naslov:
PostPostano: 22 ožu 2007, 17:28 

lwa je napisao/la:
jos jedna zenska iz zadra studira promet, zove se ivana cini mi se. a nemogu se sjetiti svih, belošević, stanić, augustinović i još jedan lik kojeg se nemogu sjetiti, znam da se zove nikica i cinim i se da isto ide na promet 3 god

btw, hvala na cestitkama :)
a sto se tice te njemice, ona je profesionalno pomaknuta(luda) hehe

Da znam za tu curu iz zadra njezin nas je otac tiješio onog dana kad smo se vraćali iz zagreba. otac joj je vozać u contusu..
ako možeš daj opiši razgovor sa njemicom baš me zanima kako je bilo.
unaprijed zahvaljujem..
:twisted:

Naslov:
PostPostano: 23 ožu 2007, 13:33 

ne ta zenska, jos jedna iz zadra je bila, crna mala :P

Naslov:
PostPostano: 25 ožu 2007, 19:48 

lwa je napisao/la:
ne ta zenska, jos jedna iz zadra je bila, crna mala :P

E tu ne znam. ali nema veze bilo pa prošlo bt će još prilika..

pozdrav svima. 8)

Naslov:
PostPostano: 26 ožu 2007, 07:48 

ae, sto se tice pitanja, ono sa njemicom je bilo sve na englsekom i pitala je par osnovnih pitanja a kasnije se hvatala za detalje koje prije kazes valjda da te uhvati ako lazes, mislim da je svima bilo razlicito. valjda nije bilo toliko bitno sto govoris nego kako govoris. ono osnovna bedasta pitanja, "zasto bas ovaj faks, cemu se nadas, zasto bi mi bas tebe primili, hobiji, itd". i onda kao sto sam rekao vec ranije onda bi se hvatala za detalje koje bi tu rekao i brusila po njima. bila je ona i jos ona dva kontrolora, onaj sto je bio u rozoj kosulji na ispitu i onaj mali cini mi se da je bio u bijelome, u svakom slucaju ja neznam kako su njih dva dobila posao jer im ocito engleski nije jaca strana hehe :P oni isto kao malo ispituju

Naslov:
PostPostano: 26 ožu 2007, 19:00 

lwa je napisao/la:
ae, sto se tice pitanja, ono sa njemicom je bilo sve na englsekom i pitala je par osnovnih pitanja a kasnije se hvatala za detalje koje prije kazes valjda da te uhvati ako lazes, mislim da je svima bilo razlicito. valjda nije bilo toliko bitno sto govoris nego kako govoris. ono osnovna bedasta pitanja, "zasto bas ovaj faks, cemu se nadas, zasto bi mi bas tebe primili, hobiji, itd". i onda kao sto sam rekao vec ranije onda bi se hvatala za detalje koje bi tu rekao i brusila po njima. bila je ona i jos ona dva kontrolora, onaj sto je bio u rozoj kosulji na ispitu i onaj mali cini mi se da je bio u bijelome, u svakom slucaju ja neznam kako su njih dva dobila posao jer im ocito engleski nije jaca strana hehe :P oni isto kao malo ispituju

ah taj u roza košulji dobroga se sjećam. kad sam ga pitao šta na nekom zadatku treba prekrižiti on meni SVE i još se nasmije. malo je ćudan :?:

Naslov:
PostPostano: 28 ožu 2007, 16:13 

SRETNO !!!!!!!!!!!!!

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
 Stranica: 2/2. [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.